Mededeling

Collapse
No announcement yet.

Hr. Ms. Patria

Collapse
X
 
  • Filter
  • Tijd
  • Show
Clear All
new posts

  • Hr. Ms. Patria

    Ik ben al een poosje op zoek naar foto's van de Inshore tanker HNLMS Patia (Y8536). Heeft iemand hier foto's van?

    bvd

    KRUL

  • #2
    sorry wat laat maar kijk eens onder binnenschepen forum en dan onder rederij de haas daar komt de atria/patria veel voor heb er zelf op gevaren en hem later naar de marine gebracht.

    Reactie


    • #3
      Hr Ms Patria (Y 8536) met op de achtergrond Hr Ms Maassluis (M 856).

      Screenshot 2026-01-30 at 11-14-19 Ms. Ms. Patria (y 8536). In the background Ms hunter Ms. Hr.ms. Maassluis (M856) (tripartiti) (1984-2011 Stock Photo - Alamy.png

      Bron: Alamy.
      Vriendelijke groet, Hans.

      "Om de kracht van het anker te voelen moet men de storm trotseren". (Pas als je iets ernstig meemaakt, weet je op wie je kan vertrouwen).

      Reactie


      • #4
        De Patria is met een WR3 bijboot in 1999 verkocht aan VeKa Handelsonderneming B.V. te Werkendam.
        "Try and leave this world a little better than you found it" [Baden Powell]
        "Verbeter de wereld, begin bij jezelf"... [algemeen]
        ..."maar stop daarna niet en help ook een ander op weg!" [Paul Joosten]
        https://duurzamehuizenroute.nl/locat...g-1905-veendam

        Reactie


        • #5
          krul's navy schreef Bekijk Berichten
          Ik ben al een poosje op zoek naar foto's van de Inshore tanker HNLMS Patia (Y8536). Heeft iemand hier foto's van?

          bvd

          KRUL
          Er schijnen 2 motortankschepen rond gevaren te hebben met de naam Patria. namelijk: (Patria Y 8760). Gebouwd met de naam Patria Y 8760 in 1999 bij de werf De Hoop te Schiedam.

          Patria.jpg

          Foto boven: Motortankschip Hr.Ms. Patria (Y 8760) (1998-). Registratienr: Patria, Hr.Ms.

          Foto Kon. Marine.



          En de Patria Y8536, gebouwd in 1963 als Atria en later motorschip "Shon" en na 1977 nog tussendoor als Patria Y8536 met als eigenaar Kon. Marine en daarna verkocht aan Veka BV in Werkendam zoals Paul reeds meldde.



          Vriendelijke groet, Hans.

          "Om de kracht van het anker te voelen moet men de storm trotseren". (Pas als je iets ernstig meemaakt, weet je op wie je kan vertrouwen).

          Reactie


          • #6
            op de atria rederij de haas heb ik 2 jaar gevaren na op een hele reeks schepen van de haas /damco/nedlloid gevaren te hebben is de atria verkocht aan de marine ,met dit schip hebben we 1 keer bijna zinkend op het Hollands diep gezeten lagen voor anker en werden aangevaren precies op het machine kamer schot en de cofferdam er voor machine kamer half onderwater helaas stond daar ook de verwarming ketel voor de stook olie en moest dus geheel ontmanteld worden lange tijd op de werf .een mooi schip helaas te weinig pk er in voor de 70 meter maar de bedoeling was dit schip te verlengen naar 100 meter en er 2 bolnessen van 400 pk in te zetten helaas nooit gebeurd geheel hand bediende bunkergiek konden met de hooft motor rond 400/500 kub per uur pompen en met de daf op het binnen bordes rond 250 kub .

            Reactie

            Working...
            X

            Debug Information